Jump to content
PowerLegion
Romania
PowerLegion Community este o comunitate destinata iubitorilor de CS 1.6 dar si in special CS:GO. Aceasta comunitate isi propune sa uneasca cat mai multe persoane, pentru a forma un colectiv cat mai mare, o familie. Unde ne putem bucura impreuna de un gameplay adevarat.

Join Our servers

Sign in to follow this  
xarte#nr1 creta

Cerere Grad - xarte

Recommended Posts

1. Numele :Cretu Alexandru (xarte pe ts)

2. Varsta :17

3. Unique ID:u1AjuYZrnSd1ePd6aD5/N/iepDA=

4. Experienta :1-2 ANI.. (Stiu sa fac server de ts/am facut servere de ts)

5. Pentru ce grad vrei sa aplici? :Administrator

6. De ce vrei acest grad? :Vreau sa dezvolt ts-ul/comunitatea,sa ajut "oamenii" noi veniti pe acest ts si pe comunitate.. sa le pot raspunde la anumite intrebari legate de comunitate/ts etc

7. Cum vei ajuta comunitatea? :reclama,fb (sunt moderator pe un grup de facebook cu 10000 de membrii) (STEAM) (STEAM GROUPS) ETC

8.  Ai citit regulamentul? :Bineinteles

Salut,

Nu prea cred că poți să le răspunzi la întrebări din următoarele motive :

• Ts-ul nostru nu are gradul de Administrator

Please Login or Register to see this image.

/emoticons/smile.png" srcset="https://powerlegion.ro/forum/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20">
  • Dacă te referi la Owner, nu se oferă astfel de grad, doar prin donații și vechime
  • Nu avem nevoie de oameni care ”fac ts-uri” ci de oameni ce administrează un TS și știu cu ce se mănâncă

Pentru început ai la dispoziție gradul de assistant timp de 3 zile, după această perioadă dacă nu ai nicio activitate, îl vei pierde.

This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

IPS Skin designed for PLM