Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RECRUTAM STAFF

RECRUTAM URMATOARELE GRADE:

1. MODERATOR > 5 LOCURI

2. DESIGNERI > 3 LOCURI

3. SCRIPTERI > 5 LOCURI

Model cerere rank
 :

Nume real :

Nick CS :

Varsta (+ primele 7 cifre CNP) :

Steam ON/OFF (+ ID) :

Vechime in comunitate :

Poti fi ON TEAMSPEAK? (Obligatoriu) :

Ce sectine doresti ? :

Ai mai detinut o functie pe alte comunitati? (daca da, intrati in detaliu fara nume) :

Experienta in domeniu :

Care este motivul pentru care doresti grad ? :

RETINE >
 AICI SE FAC DOAR CERERILE PENTRU RANK FORUM - NU PENTRU ADMINE !!!

<font color="#ff0000"><b>Condiții</b></font><strong style="color:rgb(188,188,188);"> obligatorii
:</strong>

<div style="color:rgb(188,188,188);">
[Image: tgZkmoy.gif] mai sus este prezentat un model care trebuie respectat cu strictete in caz contrar cererea va fi automat respinsa.

[Image: tgZkmoy.gif] asteptam raspunsuri competente care sa ne dovedeasca ca aveti ceva in cap.

[Image: tgZkmoy.gif] nu va obositi sa faceti o cerere daca stiti ca vreti sa mintiti in legatura cu anumite lucruri deoarece va fi automat respinsa.

[Image: tgZkmoy.gif] nu cereti grad gen administrator/co-administrator deoarece cererea va fi automat respinsa, acest grad se ofera pe merit, vechime, activitate, donatii, etc.

<font color="#16a085"><b>ATENTIE:</b></font>

[Image: tgZkmoy.gif] toate cererile se fac in acest topic dupa un reply cu modelul dat,asteptand raspunsul unuia dintre ADMINISTRATORI.

</div>
Reply

Nume real : Nitoiu George

Nick CS : Nitoiu

Varsta (+ primele 7 cifre CNP) : 18 / 1990910

Steam ON/OFF (+ ID) : ON / https://steamcommunity.com/id/nitoiug

Vechime in comunitate : De cateva zile 

Poti fi ON TEAMSPEAK? (Obligatoriu) : Da

Ce sectine doresti ? : Tinand cont ca este vorba de Modarator am ales categoria 
Discuții tematice & socializare

Ai mai detinut o functie pe alte comunitati? (daca da, intrati in detaliu fara nume) : Da, am mai detinut functii de Fondator / Administrator ( Am un nivel mediu sa zic asa in tot ce tine de administrarea unei comunitati si imbunatatirea ei .

Experienta in domeniu : Da, cititi mai sus

Care este motivul pentru care doresti grad ? : Pentru ca aici pe comunitate pot sa zic ca am regasit un prieten vechi si doresc sa il pot ajuta cu toate cunostintele mele pentru a dezvolta comunitatea si sincer sa fiu m-am saturat sa gasesc comunitati sa depun munca ( zile / nopti pierdute ) si dupa cateva luni sa aud ca se inchide .

Reply

Quote:
13 hours ago, Nitoiu said:

<div style="color:#bcbcbc;">

Nume real : Nitoiu George

Nick CS : Nitoiu

Varsta (+ primele 7 cifre CNP) : 18 / 1990910

Steam ON/OFF (+ ID) : ON / https://steamcommunity.com/id/nitoiug

Vechime in comunitate : De cateva zile 

Poti fi ON TEAMSPEAK? (Obligatoriu) : Da

Ce sectine doresti ? : Tinand cont ca este vorba de Modarator am ales categoria 
Discuții tematice & socializare

Ai mai detinut o functie pe alte comunitati? (daca da, intrati in detaliu fara nume) : Da, am mai detinut functii de Fondator / Administrator ( Am un nivel mediu sa zic asa in tot ce tine de administrarea unei comunitati si imbunatatirea ei .

Experienta in domeniu : Da, cititi mai sus

Care este motivul pentru care doresti grad ? : Pentru ca aici pe comunitate pot sa zic ca am regasit un prieten vechi si doresc sa il pot ajuta cu toate cunostintele mele pentru a dezvolta comunitatea si sincer sa fiu m-am saturat sa gasesc comunitati sa depun munca ( zile / nopti pierdute ) si dupa cateva luni sa aud ca se inchide .

</div>

[img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/acceptat.png[/img]

Vreau sa te vad !

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About Us
    PowerLegion este o comunitate înfințată la începutul anului 2017. Persoanele de pe această comunitate frecventează în mare parte jocurile de tip shooter. Vă urăm o ședere plăcută și multă sănătate.