Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aplicatie lider lspd
<ul style="color:#bcbcbc;">[*]
<span> Nickname:Sergentul</span>

[*]
<span> Nickname-uri anterioare:nu am</span>

[*]
<span> Level:13</span>

[*]
<span> Sexul:m</span>

[*]
<span> Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0</span> 

[*]
Ati fost banati vreodata? Daca da, precizati de ce? nu

[*]
<span> Factiunile anterioare ( precizati si rank-ul acestora) :NU AM MAI AVUT</span>

[*]
<span> De ce ati iesit din ultima factiune (3 motive) ?:NU AM </span>

[*]
<span> Ce activitate aveti pe forum?:3-ORE</span>

[*]
<span> Care este intervalul orar de activitate pe game (specificati orele in care sunteti activ si orele cand sunteti AFK ?:8:00->23:00</span>

[*]
<span> De ce doriti sa intrati in Los Santos Police Departament? :pT CA CUNOSC TOT FT BINE</span>

[*]
<span> Ce inseamna Los Santos Police Departament pentru dumneavoastra?:IUBIRE DE TARA SI CURAJ</span>

[*]
<span> Poza /stats ( obligatoriu ):https://imgur.com/a/jzb2i</span>

[*]
<span> Daca nu vei respecta regulamentul,esti constient ca vei fi sanctionat?:DA</span>

[*]
<span> Detineti permis de conducere categoria B?:  DA</span>

[*]
<span> Daca da, aveti vreun punct de penalizare: NU</span>

[*]
<span> Ti-a fost suspendat vreodata permisul?: NU</span>

[*]
<span> Intelegi ca trebuie sa stai minim 2 saptamani in LSPD (in caz contrar,vei primii FP 40H):  DA</span>

[*]
<span> Scurta biografie ( minim 30 cuvinte ): BAIAT SIMPLU IUBITOR DE SAMP SI DE VIATA IMI PLACE POLITIA SI VREAU SA AJUT SV-UL CU PLAYERI</span>

</ul>

<a class="ipsAttachLink ipsAttachLink_image" href="<fileStore.core_Attachment>/monthly_2018_01/respins_default.png.479d41ef39496da3756227f856bbb6b6.png" data-fileid="22">[img]<fileStore.core_Attachment>/monthly_2018_01/respins_default.png.479d41ef39496da3756227f856bbb6b6.png[/img]</a>deja exista un lider lspd.

Attached Files
.png   respins_default.png (Size: 4.54 KB / Downloads: 0)

[img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/respins.png[/img] este deja un lider L.S.P.D adica eu

Plus ca ieri te-am banat pentru ca ai refuzat test tw.

[img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/image.png[/img]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About Us
    PowerLegion este o comunitate înfințată la începutul anului 2017. Persoanele de pe această comunitate frecventează în mare parte jocurile de tip shooter. Vă urăm o ședere plăcută și multă sănătate.